Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

Zabawa karnawałowa 2013/2014

alt
„W karnawale to są bale”

     W czwartek 13 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi balonami. Zabawę podzielono na dwie tury. Rano bawiły się dzieci z klas I-III,  później balowali ich starsi koledzy z klas IV-VI.
  Dzieci były pięknie i pomysłowo przebrane. Wśród dziewczynek najwięcej było księżniczek i wróżek, były też czarownice i postacie z bajek. Chłopcy wybrali stroje rycerzy, żołnierzy, bohaterów z filmów i gier komputerowych, natomiast w klasach starszych dominowały czarne stroje wróżek i białe koszule agentów specjalnych. Na wyróżnienie zasługują kreacje Kuby z V a, Poli z V a, Karola z IV d oraz „grupowe” : chłopców z VI b oraz dziewcząt z Vb.
 Przy porywającej do tańca muzyce, którą przygotował DJ pan Daniel Hyży, dzieci bawiły się świetnie. Były kolorowe korowody, pląsy, tańce w kółku i w parach, które przerywane były zabawami i konkursami przygotowanymi przez nauczycieli. Pod koniec balu wybrano najładniej bawiące się dzieci. Królem balu został Mateusz Drozd a królową Julia Gapska z klasy III c. Królewska para została nagrodzona koronami. Wszyscy uczniowie za wspaniałą zabawę dostali drobne nagrody.
Dziewczęta z klasy V c rozdały „Pocztę Walentynkową”, która przyprawiła wszystkich o szybsze bicie serca.
Bal był bardzo udany i chyba na długo pozostanie w pamięci dzieci i młodzieży.
Dziękujemy uczniom klasy VI a za pomoc przy dekoracji.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - 
  KLASY I-III 
           KLASY IV-VI

 Jolanta Litwinowicz i Aneta Kamińska