Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień rodziny 2013/2014

alt

ŚWIĘTO RODZINY I NIE TYLKO….

 

Od lat w szkołach obchodzone były uroczystości z okazji Święta Matki. Dzieci składały życzenia, wręczały laurki swoim mamom, zapominając o ojcach, którzy zaczęli coraz aktywniej uczestniczyć  w wychowywaniu i życiu dzieci i dopominać się respektowania ich praw do świętowania. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest organizowanie Święta Rodziny. Takie też odbyło się 27 czerwca 2014 roku w klasie III c.

Uczniowie przygotowali występ- montaż słowno-muzyczny z bardzo pouczającymi wskazówkami i mądrościami ludowymi na temat życia rodzinnego oraz słodki taniec „Czekoladkę”. Były upominki, ciepłe słowa, łzy wzruszenia. Nawet ojcowie, którzy dość licznie przybyli na tę uroczystość, nie kryli wzruszenia.

Święto Rodziny to również święto społeczności klasowej, w której spędzamy sporą część swojego życia. Dlatego spotkanie było też uwieńczeniem trzyletniej współpracy dzieci, wychowawczyni i rodziców.  Z tej okazji wszyscy delektowali się pysznym tortem z przepiękną dedykacją od wychowawcy klasy „Dziękuję za 3 wspólne lata” i wspominali ze wzruszeniem pierwsze chwile w klasie i szkole, pierwsze trudności i sukcesy, smutki i radości…

Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas!!!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!