Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień Seniora w klasach III – 16.02.2015

 W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

   

Tą wspaniałą uroczystość poprowadziły uczennice klasy III. Na wstępie Pani Wicedyrektor Maria Załęczna serdeczne przywitała zgromadzonych gości ciepłymi słowami, składając im najgorętsze życzenia. Ze wzruszeniem zaznaczyła, jak ważny jest ten dzień, szczególnie, że sama jest babcią.  Po przemówieniu Pani Wicedyrektor  uczniowie klas trzecich zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, podczas którego recytowali wiersze, śpiewali piosenki, składali życzenia w formie zabawnego koncertu życzeń.   W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

           Na koniec części artystycznej odbyła się wspólna sesja fotograficzna, po której dzieci zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do klas, gdzie odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Następnie  obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie Były to piękne kwiatki wykonane z drewna. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

              Gorące podziękowanie kierujemy do rodziców uczniów klas III za pomoc w organizacji tak wspaniałej imprezy. Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Durlakowi za pomoc techniczną.

 

Karolina Żubrecka

Elżbieta Plaszowska

Katarzyna Zając-Ostrowska