Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

Walentynki w Naszej Szkole

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole odbyła się akcja pt. "Poczta walentynkowa".
Przed feriami ustawiliśmy skrzyneczkę, do której można było wrzucać swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami dla koleżanek i kolegów ze szkoły. Magii tej zabawy dali się ponieść wszyscy uczniowie - od pierwszaków, aż po szóstoklasistów.
Walentynkowa skrzynka w mig wypełniła się po brzegi!


      15 lutego, czyli w dniu, w którym wróciliśmy do szkoły, dwoje uczniów przebranych za listonoszy w towarzystwie amorka rozdało adresatom walentynkowe listy i kartki. Pracy mieli sporo, gdyż musieli dostarczyć adresatom ponad 100 walentynek!

            "Poczta walentynkowa"  cieszyła się dużą popularnością, a obdarowanym przyniosła wiele radości i uśmiechu.


  

          Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę,

 w szczególności Honoracie, Krzysiowi i Jasiowi - za zaangażowanie, odwagę i uśmiech.

ZDJĘCIA

 

E.G.