Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

„..wiąże nas mocna lina..”

 Dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka niezbędna  jest i rodzina i szkoła. Tylko harmonijna  współpraca między nimi sprawia, że dzieci wyrastają na odpowiedzialnych, wykształconych, a przede wszystkim szczęśliwych ludzi. Aby wzmocnić te kontakty, w środę i w czwartek 15 i 16 czerwca 2016 roku, odbyły się  w naszej szkole obchody Święta Rodziny.  

Gości powitała  dyrektor szkoły pani Beata Czeczot, która podkreśliła jak ważna w życiu dziecka jest rodzina i życzyła wszystkim – i rodzicom i dzieciom, wszystkiego tego co najlepsze i najważniejsze w życiu.W pięknie udekorowanym holu szkoły można było zobaczyć występy dzieci. Wyrazista i bezbłędna recytacja wierszy, przepiękne i wzruszające piosenki, kolorowe stroje, urokliwe tańce i dowcipne skecze zachwyciły oglądających.

Nie zabrakło śmiechu, gromkich braw, a także łez wzruszenia. Po części artystycznej wszyscy rodzice i ich dzieci udali się do sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie – dla każdego dziecka taka uroczystość, na której nie ma bliskich jest przykrym doświadczeniem!

Serdecznie dziękujemy tym Rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli 

w przygotowaniach poczęstunku!

Podziękowania płyną również do pani Moniki Hejdy – trenerki „Błyskawic” za wszelką pomoc w przygotowaniach dekoracji  i uroczystości i do pań Aliny Grudzińskiej,  Danuty Bednarskiej  i Małgorzaty Firszt za wsparcie wychowawców klas I w czasie przebierania pierwszaków:)

A od wychowawców klas III  podziękowania dla pana Bogdana Wojciechowskiego

 i pani Danuty Bednarskiej za pomoc w uatrakcyjnieniu występu!

Nieustające podziękowania dla pani Katarzyny Zając-Ostrowskiej za użyczenie sprzętu nagłaśniającego!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ


 
Dzień Rodziny I klasy 2016

Dzień Rodziny II klasy 2016

 Dzień Rodziny III klasy 2016


 

Wychowawcy klas I-III