Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Klas I- VII

Najbardziej oczekiwanym momentem w karierze edukacyjnej każdego ucznia jest koniec roku szkolnego. Dla nauczycieli to czas posumowań i refleksji nad tym, czego udało się dokonać dla rozwoju ucznia. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się w hali sportowej naszej placówki tuż przed jedenastą 22 czerwca 2018 roku.  Prowadzący apel-Dorota Kusibab i Jarosław Zimowicz serdecznie powitali wszystkich zgromadzonych słowami „ Czas odmierza ważne momenty w naszym życiu,bezwzględnie, odliczając ilość powitań i pożegnań”.Wprowadzono poczty sztandarowe i rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Przywitano zaproszonych gości .Głos zabrała Dyrektor Szkoły, Beata Czeczot, która pogratulowała uczniom sukcesów edukacyjnych, podziękowała rodzicom za wsparcie nauczycieli w procesie dydakytczno- wychowawczym, zwróciła się do władz samorządowych, dziękując za wspieranie działań placówki oraz przywołała  w ciepłych słowach wszystkich tych, którzy zasługują na miano Przyjaciół Szkoły.


 
Następnie głos zabrała Wiceburmistrz Gminy Leśna, Pani Gabriela Pijanowska, która porównała uczniów do drogocennych diamentów, oszlifowywanych poprzez wspólne działania Szkoły i rodziców. Wręczyła również Nagrodę Burmistrza Gminy Leśna uczennicy Idze Flaszyńskiej za  najlepsze wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie .Głos zabrał ksiądz proboszcz, Grzegorz Niwczyk, który wskazał na talenty uczniów widoczne podczas  Parafialnego Pikniku Rodzinnego, jak również pogratulował sukcesów edukacyjnych i życzył udanych wakacji. Przyszedł moment na wręczenie podziękowań tym,dla których działalność Szkoły jest bardzo istotna i w codzienności znaleźli czas, aby ją wspierać. Następnie wręczono Statuetki Złotego Ucznia- Idze Flaszyńskiej z klasy VII c oraz Złoty Mikrofon- uczennicy klasy IV e Monice Kamińskiej. Przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wykazali się 100% frekwencją .Na koniec  pamiątkowymi statuetkami obdarowano uczniów z teatralnego koła Granda, laureata Dolnośląskiej Gali Talentów oraz upominek otrzymała przewodnicząca Szkoły Julia Czuchaj. Uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby pożegnać się przed wyczekiwanymi i upragnionymi wakacjami. 
W imieniu wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku życzymy naszym podopiecznym wielu niezapomnianych, wakacyjnych chwil oraz radości z każdego 

ZAPRASZAMY DO GALERI ZDJĘĆ