Get Adobe Flash player
Start Uroczystości i wydarzenia szkolne

„MOJA RODZINA – MOJA SIŁA” - Dzień Rodziny w 3b i 3c

Dnia 15 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji Dnia Rodziny. Wszyscy uczniowie i goście: rodzice, rodzeństwo, babcie, dziadkowie licznie przybyli do szkoły na godzinę 16.00, a obecność pani wicedyrektor Alicji Szczęsnej dodała powagi całej akademii.
    Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej zaprezentowanej przez uczniów klasy 3b i 3c. Pod opieką swoich wychowawców dzieci przedstawiły program słowno – muzyczny, zyskując gromkie brawa publiczności. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi  piosenkami. Nasze dzieci kolejny raz udowodniły, że prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego drzemie w nich również duży potencjał taneczny. Taniec dziewczynek ze stokrotkami i wesoły układ choreograficzny chłopców stanowiły uroczy dodatek do całości występów. Na scenie nie zabrakło elementów gry aktorskiej.


 
    Po części artystycznej pani wicedyrektor Alicja Szczęsna podziękowała dzieciom za piękny występ oraz złożyła serdeczne życzenia dla przybyłych gości. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń, na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci. 
    Uroczystość zakończyła się wspólnym piknikiem za szkołą. Tam na dzieci czekały liczne niespodzianki: malowanie twarzy, bańki mydlane oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców. 
 
 
    Gorące podziękowania kierujemy do: Ani Zawiszy–Paliwody za urozmaicenie dzieciom zabawy na świeżym powietrzu, Aleksandrze Trubie za oprawę fotograficzną, Małgorzacie Firszt za niezastąpioną pomoc w organizacji uroczystości, Adamowi Durlak za pomoc techniczną oraz rodzicomz klasy 3b i 3c za przygotowanie słodkiego poczęstunku. 
 
   Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzi rodzinne. 
 
K.Rajczakowska – Zygmunt
K. Zając – Ostrowska