Get Adobe Flash player
Start

Promocja zdrowia

Potrafimy dbać o nasze zdrowie

W środę 21 lutego 2018 roku do naszej szkoły przyjechała pani Elżbieta Paszyńska – doktor nauk medycznych, specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej, która na co dzień mieszka i pracuje w Poznaniu.

Więcej…

“Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”

W dniu 16 października, czyli “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”- uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem p. Katarzyną Waniczek uczestniczyli w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 

Więcej…

Elektrośmieci zbieraj z klasą

Będą zbierać elektrośmieci, a w zamian mogą wygrać cenne nagrody – jak zagraniczne wycieczki, wyjazdy do zielonej szkoły czy pobyt w spa. Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Smolniku bierze udział w projekcie„Zbieraj z klasą” – to akcja organizowana przez Europejską Platformę Recyklingu. Ambasadorzy akcji to Mariusz Totoszko z zespołu Volver i Justyna Tomańska.
                                       Autor: TV Łużyce

Więcej…

Plan promocji zdrowia na rok 2016/ 2017

Promocja zdrowia

Więcej…

Sprawozdanie ze szkolnej akcji „Śniadanie daje moc!”

 
W dniu 8 listopada 2016 r. uczniowie klas I-III włączyła się do
ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Akcja miała na celu zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka, a także przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia.

Więcej…

Więcej artykułów…