Get Adobe Flash player
Start

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto młode. Zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002 roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

Więcej…

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Na uroczystość pasowania, podczas której nasi pierwszoklasiści zostaną włączeni do społeczności szkolnej czekaliśmy od dawna. Do tego święta przygotowywaliśmy się od pierwszego tygodnia nauki w szkole, pod okiem swoich wychowawców pani Marii Załęcznej i Małgorzaty Kuźmicz- Kuźmińskiej.

Więcej…

Dzień Chłopca 2017

Dzień Chłopaka to okazja do zabawy, a przede wszystkim do uhonorowania wszystkich chłopców i podziękowania im za to, że są i że bez nich nie byłoby w szkole tak miło i wesoło.

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej w Leśnej

Wśród dni zapisanych na kartkach szkolnego kalendarza w Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II w Smolniku są dni szczególne. Do takich należą święta, które razem celebrujemy.13 października wspólnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego 2017/ 2018 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi im. JP II w Smolniku

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się  o godzinie 10.30, tuż po Mszy Świętej, w której uczestniczyli uczniowie naszej placówki wraz z pocztem sztandarowym. Podczas tegorocznego święta spotkaliśmy się w szerszym gronie, wzbogaceni  o kadrę nauczycieli pracujących do tej pory w Gimnazjum  w Leśnej, młodzież gimnazjalną, uczniów z Grabiszyc oraz- rozpoczynających swą przygodę szkolną- pierwszoklasistów.

Więcej…

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  Smolniku celebrujemy wiele uroczystości,ale jedną z ulubionych przez uczniów jest uroczyste zakończenie roku szkolnego. W piątek,23 czerwca 2017 roku rozpoczęliśmy świętowanie od uczestnictwa we Mszy Świętej  w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla. Odświętnie ubrani uczniowie,ich rodzice i nauczyciele powrócili do budynku Szkoły kilka minut po dziewiątej i z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym zabrzmi ostatni w tym roku szkolnym dzwonek.

Więcej…

Jubileusz w Naszej Szkole

Uroczystość, której mottem przewodnim stało się hasło: ,,Drogą Miłości idziemy tak jak chciałeś”, odbyła się 6 czerwca 2017 roku, dokładnie dziesięć lat po wydarzeniu " Nadania imienia Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Smolniku ".Ta myśl stała się motywacją do wytrwałej, ciężkiej pracy wszystkich, którzy byli i nadal są związani z tą placówką.

Więcej…

Więcej artykułów…