Get Adobe Flash player
Start

Dzień Chłopca 2017

Dzień Chłopaka to okazja do zabawy, a przede wszystkim do uhonorowania wszystkich chłopców i podziękowania im za to, że są i że bez nich nie byłoby w szkole tak miło i wesoło.

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej w Leśnej

Wśród dni zapisanych na kartkach szkolnego kalendarza w Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II w Smolniku są dni szczególne. Do takich należą święta, które razem celebrujemy.13 października wspólnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego 2017/ 2018 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi im. JP II w Smolniku

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się  o godzinie 10.30, tuż po Mszy Świętej, w której uczestniczyli uczniowie naszej placówki wraz z pocztem sztandarowym. Podczas tegorocznego święta spotkaliśmy się w szerszym gronie, wzbogaceni  o kadrę nauczycieli pracujących do tej pory w Gimnazjum  w Leśnej, młodzież gimnazjalną, uczniów z Grabiszyc oraz- rozpoczynających swą przygodę szkolną- pierwszoklasistów.

Więcej…

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  Smolniku celebrujemy wiele uroczystości,ale jedną z ulubionych przez uczniów jest uroczyste zakończenie roku szkolnego. W piątek,23 czerwca 2017 roku rozpoczęliśmy świętowanie od uczestnictwa we Mszy Świętej  w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla. Odświętnie ubrani uczniowie,ich rodzice i nauczyciele powrócili do budynku Szkoły kilka minut po dziewiątej i z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym zabrzmi ostatni w tym roku szkolnym dzwonek.

Więcej…

Jubileusz w Naszej Szkole

Uroczystość, której mottem przewodnim stało się hasło: ,,Drogą Miłości idziemy tak jak chciałeś”, odbyła się 6 czerwca 2017 roku, dokładnie dziesięć lat po wydarzeniu " Nadania imienia Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Smolniku ".Ta myśl stała się motywacją do wytrwałej, ciężkiej pracy wszystkich, którzy byli i nadal są związani z tą placówką.

Więcej…

Dzień Matki 2017

W piątek 26 maja uczniowie klas I i II zaprosili do szkoły swoje Mamy. Była to okazja do spędzenia razem miłych chwil, do wspólnej zabawy, a przede wszystkim do złożenia podziękowań za pomoc, dobre słowo i miłość, której nic nie zastąpi.

Więcej…

Dzień Babci i Dziadka

 Styczeń to mroźny, zimowy miesiąc, który rozgrzewa i ociepla jedno z najważniejszych świąt – Dzień Babci i Dziadka. 

Więcej…

Więcej artykułów…