Get Adobe Flash player
Start

Życzenia z okazji DEN

 

14 października- Dzień Edukacji Narodowej

 Tegoroczne obchody Święta Edukacji Narodowej rozpoczęły się mszą św., w której uczestniczyły trzy placówki oświatowe miasta Leśna, w tym i Nasza im. Jana Pawła II. Po przybyciu do szkoły, na zaproszonych gości oraz zgromadzonych rodziców, uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników, czekał występ artystyczny, przygotowany przez dzieci oraz wychowawców.

Więcej…

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Dzień Chłopaka

 Jak co roku 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłosił wybory na Mistera poszczególnych klas. Koleżanki wybierały najsympatyczniejszego, kulturalnego i ładnie wyglądającego kolegę. Dnia 28 września uczennice klas IV – VI dokonały  wyboru. Oto on:

Więcej…

„..wiąże nas mocna lina..”

 Dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka niezbędna  jest i rodzina i szkoła. Tylko harmonijna  współpraca między nimi sprawia, że dzieci wyrastają na odpowiedzialnych, wykształconych, a przede wszystkim szczęśliwych ludzi. Aby wzmocnić te kontakty, w środę i w czwartek 15 i 16 czerwca 2016 roku, odbyły się  w naszej szkole obchody Święta Rodziny.

Więcej…

Wieczorek pożegnalny klas szóstych

Uroczyste pożegnanie klas szóstych stało się już tradycją w Naszej szkole. W tym roku prawie osiemdziesięciu absolwentów opuszcza mury Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. I to przede wszystkim dla nich został zorganizowany 21 czerwca wieczorek pożegnalny.

Więcej…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 Kiedy zabrzmi już ostatni dzwonek, uczniowie z niecierpliwością oczekują na zwieńczenie swojej całorocznej pracy i otrzymanie świadectw. Dla nauczycieli to czas podsumowań i refleksji.

Więcej…

Więcej artykułów…