Get Adobe Flash player
Start

,Bóg mnie uczynił Waszym Pasterzem, dał mi zadanie na ziemski czas, dlatego w gąszczu życiowych zdarzeń- szukałem Was!"

 Dn. 22 października, z okazji 37 rocznicy wyboru PATRONA SZKOŁY - JANA PAWŁA II - na PAPIEŻA, w parafialnym kościele p/w Chrystusa Króla w Leśnej odbyła się uroczysta Msza święta w intencji społeczności naszej placówki.

Więcej…

Święto Edukacji 2015

 Dzień 14 października jest dniem szczególnym dla polskiej oświaty. Wtedy to bowiem wszyscy Ci, których praca związana jest ze szkołą, obchodzą Dzień Edukacji Narodowej. 

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego 2015/ 2016

1 września - przysłowiowy pierwszy dzwonek i 420 uczniów wstąpiło w mury naszej szkoły po dwumiesięcznej przerwie - noszącej nazwę Wakacje.Ale one minęły już bezpowrotnie, ten okres wszyscy mamy już za sobą  i gorące dni wakacji przechodzą już w świat wspomnień.Rozpoczyna się  kolejn rok pełen nowych doświadczeń,odkryć, rozwoju pasji i zainteresowań. Po Mszy Świętej i uroczystościach gminnych z okazji 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej, o godzinie 11 spotkaliśmy się na boisku szkolnym w odświętnych nastrojach i galowych strojach. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na to, co przyniesie ten wyjątkowy dzień.

Więcej…

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/ 2016

 Szanowni Rodzice i Uczniowie !
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/ 2016 w Szkole Podstawowej im. JP II w Smolniku odbędzie się dnia 1 września 2015r. o godz 11.00, po uroczystej mszy św o godz.9.00 oraz uroczystości obchodów 76 rocznicy wybuchu II wojny Swiatowej.
Ze względu na zapowiadaną na dzień jutrzejszy bardzo wysoką temperaturę powietrza, prosimy , aby na Uroczystość  Inauguracji Nowego Roku Szkolnego, która będzie miała miejsce , jak każdego roku- na boisku szkolnym- zabrać ze sobą BUTELKĘ  WODY MINERALNEJ i w miarę możliwości nakrycia głowy.  

Organizatorzy 

Więcej…

Zakończenie roku szkolnego 2014/ 2015

 

„RUSZ SIĘ MŁODY CZŁOWIEKU” klas I – IV oraz „RUSZ SIĘ PO ZDROWIE” klas IV – VI.

 Dnia 15 oraz 22.05.2015r. na boisku szkolnym SP w Smolniku odbyła się kolejna edycja festiwalu "Rusz się młody człowieku" klas I – III, oraz , „Rusz się po zdrowie” klas IV – VI, w którym uczestniczyło 11 klas I – III nauczania zintegrowanego i 10 klas IV – VI. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku.

Więcej…

" SZUKAŁEM WAS " - DZISIAJ MY ...WOŁAMY DO CIEBIE - NASZ PATRONIE - JESTEŚMY I PAMIĘTAMY !

 Dn. 05.05. 2015 r. - z okazji przypadającej 10 rocznicy śmierci i pierwszej rocznicy kanonizacji - wielkiego Polaka, Ojca Świętego Jana Pawła II , uczniowie kół teatralnych zaprezentowali montaż słowno - muzyczny pt. ,,Szukałem Was ", poświęcony pamięci Patrona Naszej Szkoły .

Więcej…

Więcej artykułów…