Get Adobe Flash player
Start

Listy dla Ziemi

Lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć.

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Jak co roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku brała udział w realizacji treści prozdrowotnych zgodne z powiedzeniem: Lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć.

Więcej…

Dzień Seniora w klasach III – 16.02.2015

 W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Więcej…

Bal karnawałowy

 W piątek 13.02.2015   w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I - III.

Więcej…

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 Babciu, droga babciu, powiedz mi, czy potrafisz zrobić to, co my?

My tupiemy, tup, tup, tup. Teraz babciu, ty to zrób!

My skaczemy raz, dwa, trzy, teraz babciu podskocz ty!

My klaszczemy, raz dwa, trzy, teraz babciu klaszcz i ty!

My całuski damy ci, teraz babciu daj nam ty!

Więcej…

,, Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.”

 

Konkurs kolęd i pastorałek wpisał się już w tradycję i kalendarz grudniowych uroczystości w SP im. Jana Pawła II w Smolniku. Tegoroczna, trzecia edycja przygotowana została przez wszystkie klasy na bardzo wysokim poziomie artystycznym, a w komisji zasiedli przedstawiciele OKiS w Leśnej, Rady Rodziców, Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego. Swoją oobecnością zaszczyciła nas Pani Burmistrz Gabriela Pijanowska, z- ca przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Marek Kusibab, Pani Alicja Szczęsna- dyrektor MGP w Leśnej oraz Pani Joanna Pietras- dyrektor OKiS w Leśnej, jak również wielu rodziców, babcie i dziadkowie naszych uczniów, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Więcej…

Święto Babci i Dziadka w klasach II

 W szkole, tak jak w domu, nie wolno zapominać o świętach żadnych z członków rodziny. Dlatego też, mimo że Dzień Babci i Dziadka przypada dopiero 21 i 22 stycznia, to uczniowie klas II jeszcze przed feriami złożyli życzenia swoim Kochanym Seniorom rodów.

Więcej…

Więcej artykułów…