Get Adobe Flash player
Start

„Warto się czasem zasłuchać w wiatru granie, szum gałęzi, listopadów przemijanie”

W naszej szkole, jak każdego roku ,celebrujemy tradycje związane z obchodami świąt narodowych.

Więcej…

JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI…”

Dnia 5 listopada 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość  Pasowania na Ucznia, której celem było włączenie pierwszoklasistów rozpoczynających naukę do grona społeczności uczniowskiej.

Więcej…

Dziękujemy za uśmiech, za troskę!!!

 Święto Edukacji Narodowej to czas podziękowań dla wszystkich ludzi związanych ze szkołą. Pamiętamy w tym dniu o nauczycielach, pracownikach obsługi i administracji, o nauczycielach emerytach.

Więcej…

Dziękujemy za uśmiech, za troskę!!!

 Święto Edukacji Narodowej to czas podziękowań dla wszystkich ludzi związanych ze szkołą. Pamiętamy w tym dniu o nauczycielach, pracownikach obsługi i administracji, o nauczycielach emerytach. Jest to okazja do świętowania i wyrażania wdzięczności za trud i serce wkładane w pracę na rzecz dzieci. Z tej to okazji 14 października 2014 w pięknie udekorowanym holu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku, spotkała się cała społeczność szkolna i przedstawiciele najważniejszych władz i organizacji gminnych. Uczniowie, pod przewodnictwem opiekunów Samorządów Uczniowskich klas I-III i IV-VI, przygotowali dowcipny i interesujący program artystyczny, który rozbawił do łez wszystkich zebranych. Pan Burmistrz Jan Surowiec wręczył wybranym nauczycielom nagrody za szczególne osiągnięcia i sukcesy w pracy. Również pani Dyrektor szkoły Beata Czeczot nagrodziła wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy!

Gościom dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszej uroczystości!

Uczniom, którzy tak pięknie występowali i zachwycili nas swoim talentem i sercem włożonym w przygotowanie apelu, obiecujemy, że weźmiemy sobie do serca wszystko to o czym mówili i śpiewali oraz postaramy się, by nauczyciele z naszej szkoły nie przypominali tych z kabaretu!

Organizatorzy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/ 2015

...Teraz wakacje skończone,

tornistry i teczki czekają na wszystkich i zaraz zawoła dzwonek...”

mogli zaśpiewać uczniowie wszystkich szkól w Polsce 1 września 2014 roku.

Więcej…

ŚWIĘTO SZKOŁY W SP SMOLNIKU

„Tak już jest w sercach ludzi,

Że Osób Wielkich nigdy się nie zapomina.

One zawsze trwają, zawsze w nas żyją.

Ciągle są z nami, nigdy Ich nie ubywa” (A. Łypeń )

Więcej…

Dzień rodziny 2013/2014

alt

ŚWIĘTO RODZINY I NIE TYLKO….

 

Od lat w szkołach obchodzone były uroczystości z okazji Święta Matki. Dzieci składały życzenia, wręczały laurki swoim mamom, zapominając o ojcach, którzy zaczęli coraz aktywniej uczestniczyć  w wychowywaniu i życiu dzieci i dopominać się respektowania ich praw do świętowania. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest organizowanie Święta Rodziny. Takie też odbyło się 27 czerwca 2014 roku w klasie III c.

Więcej…

Więcej artykułów…