Get Adobe Flash player
Start

Dzień Matki w klasach I-III, 2014

 
alt     Jednym z wielu – jeśli nie najważniejszym majowym świętem, jest bez wątpienia Dzień Matki. Co roku przypada on 26 maja. Z tego właśnie powodu, w poniedziałek, hol główny naszej szkoły zamienił się w majową łąkę.

Więcej…

223 rocznica uchwalenia Konstytucji

alt
„TU JEST MOJE MIEJSCE”

 
Dnia 3 maja 2014 w Domu Kultury w Leśnej odbyła się uroczysta akademia z okazji 223-tej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Była to wspaniała  okazja, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Ojczyzna i Patriotyzm.

Więcej…

Światowy Dzień Zdrowia 2014

alt    W tym roku tematem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia są choroby przenoszone przez wektory. Wektory to organizmy, które przenoszą czynniki chorobotwórcze z zakażonego człowieka (lub zwierzęcia)na innego człowieka  (lub zwierzę) 15 kwietnia odbył się apel z tej okazji.

Więcej…

Zabawa karnawałowa 2013/2014

alt
„W karnawale to są bale”

     W czwartek 13 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi balonami. Zabawę podzielono na dwie tury. Rano bawiły się dzieci z klas I-III,  później balowali ich starsi koledzy z klas IV-VI.

Więcej…

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

W mroźne poranki 23 i 24 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku świętowany był Dzień Babci i Dziadka.

Więcej…

Światło Nocy – przedstawienie jasełkowe

„Światłość z wysokiego nieba,
Ciemność je nie zagarnęła
Światłość to Dzieciątko Boże,
Każdy się napełnić może”

Więcej…

Spanko- czuwanko klas IV - VI

Z 6 na 7 grudnia po raz kolejny uczniowie klas IV- VI uczestniczyli w, cyklicznej już, imprezie mikołajkowej. Spanko- czuwanko rozpoczęło się o godz. 18.30 przybycie i rozlokowaniem uczestników w klasach.

Więcej…

Więcej artykułów…