Get Adobe Flash player
Start

ZA SERCE, WIEDZĘ , WYCHOWANIE –DZIĘKUJEMY!

To z nią rozpoczynasz podróż.

Po świecie pięknym i wielkim.

W tej ławce – łódeczce kruchej,

pod okiem nauczycielki.

Więcej…

Papież Dialogu – montaż słowno-muzyczny z okazji 35 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową

Dnia 16 października b.r. nauczyciele, uczniowie i rodzice uczestniczyli we Mszy Świętej poświęconej pamięci Błogosławionego Patrona naszej szkoły.

Więcej…

SUPER CHŁOPAKI - ZE SZKOLNEJ PAKI

30 września wszyscy chłopcy w Polsce obchodzili swoje święto! Dziewczęta w tym dniu w naszej szkole nie zapomniały o naszych uśmiechniętych i wspaniałych chłopcach. Rozdawały  kolegom z klas drobne upominki i słodycze .

Więcej…

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło…

https://lh4.googleusercontent.com/GBYCzfWQ9fjgQWiLx6yPZO90Fm0DXzCx0UBOdcl8g1s=w294-h181-p-noGdy spada sierpniowa kartka z rocznego kalendarza, uczniowie, ich rodzice i wszyscy pracownicy szkoły zdają sobie sprawę z tego, że czas odpoczynku się kończy i nadchodzi pora, aby znów spotkać się w szkolnych murach ,powspominać wakacyjne dni, ale przede wszystkim stawić czoła nowym wyzwaniom , jakie niesie rozpoczynający się rok szkolny.

Więcej…

„Kiedy coś się w życiu zmienia, kiedy coś się w życiu kończy…” - wieczorek pożegnalny uczniów klas VI

Dzień 27 czerwca 2013 roku w pamięci uczniów klas VI, ich rodziców oraz pracowników naszej szkoły pozostanie na długo i wiązać się będzie z wieloma pozytywnymi przeżyciami.

Więcej…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/ 2013

Dnia 28 czerwca 2013r.  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Apel, który miał miejsce na boisku szkolnym, poprzedzony był mszą św.

Więcej…

TO JUŻ 6 LAT…

Dnia 6 czerwca 2013 r. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku obchodziła ważną uroczystość- VI ROCZNICĘ NADANIA IMIENIA. Z tej okazji, w holu szkolnego korytarza, obok tablicy z wizerunkiem  Patrona, pięknie prezentowała się przygotowana pod kierunkiem p. Haliny Góraj i p. Anety Kamińskiej, wystawa fotograficzna pt. „SZKOŁA W OBIEKTYWIE”.

Więcej…

Więcej artykułów…