Get Adobe Flash player
Start

11 listopada

11 listopada, jak co roku obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tegoroczną uroczystość z okazji Święta Niepodległości zapamiętamy na długo, ponieważ byliśmy jej współorganizatorami. 

Więcej…

Pasowanie na zerowiaka

31 października w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość „Pasowania na zerowiaka”. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Jolanty Litwinowicz.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego

W tym roku szkolnym naukę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku rozpoczęło 375 uczniów, w tym 70 w klasie pierwszej oraz 25 dzieci w oddziale przedszkolnym.

Więcej…

XII Dzień Papieski

Nasza szkoła w 2007 r.: ,,wszyscy o tym wiecie IMIĘ swoje podała na necie''. Od momentu , tej  historycznej chwili, każdego roku , uczestniczymy w  zjazdach szkół imienia Jana Pawła II organizowanych w Legnicy . Mamy okazję spotykać się w gronie reprezentantów Rodzin Szkół Patrona naszej placówki.

Więcej…

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę"

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę - Pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”.  Uczniowie naszej szkoły również włączyli się do ogólnoświatowych porządków.

Więcej…