Get Adobe Flash player
Start

VI Andrzejkowy Festiwal Talentów

 Dn. 27 listopada 2015r. uczestniczyliśmy w VI  Andrzejkowym Festiwalu  Talentów.W tym roku spośród  ok. sześćdziesięciu  zgłoszeń, po castingu - do gali głównej dopuszczono dwadzieścia osiem podmiotów artystycznych , w tym  jedenaście prezentacji w kategorii szkół podstawowych.Warto wspomnieć, że spośród w/w 11 zakwalifikowanych- ostatecznie do finału dotarło aż sześć podmiotów artystycznych , reprezentujących naszą placówkę.

Więcej…

Mikołajkowe spotkanie klas I –III „ Tylko w Mikołajki Elfy są jak z bajki”

 Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas I-III obchodzili szkolne Mikołajki oczekując  w nocy z 3 na 4 grudnia przybycia Mikołaja. Ponieważ w tym roku przebiegały one pod hasłem: ,,Tylko w Mikołajki Elfy są jak z bajki” wszyscy uczniowie pojawili się w strojach Elfów, a na głowach mieli przepiękne elfikowe czapeczki. W tym wyjątkowym dniu o godzinie 18.30    uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w pięknie udekorowanym holu szkoły, gdzie powitały ich Elfy : Pani Grażynka Mołdoch i Pani Anna  Bierła.  Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście w osobach  : Przewodniczący Rady Miejskiej – Stanisław Marczyński, Zastępca Burmistrza – Gabriela Pijanowska, Sekretarz Urzędu Miasta – Anna Stelzer, Przewodniczący Rady Rodziców – Grzegorz Ołtarzewski, którzy obdarowali dzieci słodką niespodzianką. Wszystkie Elfiki serdecznie przywitała, życząc wspaniałej zabawy Pani Dyrektor- Beata Czeczot.

Więcej…

Zimowe inspiracje

 

Tym razem : internetowy spektakl !

 Klasa VI B przyjęła zaproszenie TV Wrocław do obejrzenia internetowego spektaklu pt. ,,Historia Śnieżki ". Przedstawienie było adaptacją słynnej baśni braci Grimm .   

Więcej…

,,Tegoroczny -talentshow@smolnik.pl"

 W tym roku szkolnym - dn. 16 października 2015r.-spotkaliśmy się w wyjątkowym gronie osób , które żyją podwójnie , doświadczając przeżyć z drugiego wymiaru. Tym obszarem przeżyć był szkolny casting do Andrzejkowego Festiwalu Talentów.

Więcej…

F-ART I GRANDA- NIEZŁA BANDA!!

 Wg / www.centrum.klodzko.pl/ - Cyt. :

,,...Na scenie widowiskowej zaprezentowały się grupy teatralne z województwa dolnośląskiego, które zostały wybrane przez Radę Artystyczną ze wszystkich nadesłanych propozycji. Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Więcej…

Więcej artykułów…