Get Adobe Flash player
Start

NASZE SZKOLNE PREZENTACJE

 Dn. 16. 05.2015r. uczniowie klasy IV c oraz zespól teatralny ,,Granda " reprezentowali SP im. JP II 

w Smolniku podczas gminnej uroczystości w ramach EUROPEJSKICH SPOKAŃ CZESKO - POLSKICH w Leśnej .

Więcej…

Filharmonia w naszych progach

 We wtorek 28 kwietnia 2015 naszą szkołę, a dokładniej uczniów klas I-III odwiedzili muzycy Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Zagrali koncert pt. „Dźwiękowe czary z blaszanej czary”. 

Więcej…

DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW

Kiedy wielu z nas oczekiwało na zaćmienie Słońca, w Sali Miejskiej w Mirsku miało miejsce wydarzenie równie ciekawe i niepowtarzalne.

20 marca 2015 r. o godzinie 10.00, odbyły się  rejonowe eliminacje do finału V Dolnośląskiej Gali Talentów. Impreza ta jest od kilku juz lat organizowana przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Więcej…

Nasz Supermatematyk w powiecie

 18 marca 2015 roku w Świeradowie Zdroju odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II i III. Naszą szkołę reprezentował Jan Fabijański, uczeń klasy III b, który zwyciężył w etapie szkolnym.

Więcej…

Mamy Małego Mistrza Matematyki!

 W środę 4 marca 2015 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II I III.  Przystąpiło do niego 10 najzdolniejszych matematyków. Powitała ich wicedyrektor szkoły pani Maria Załęczna, która wręczając karty z zadaniami -  życzyła powodzenia, wytrwałości i prawidłowych wyników zadań.

Więcej…

V ANDRZEJKOWY FESTIWAL TALENTÓW- LUBAŃ 2014

 W piątek- dn. 28 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Lubaniu odbył się V Andrzejkowy „Talent Show”, który cyt. : ,,niczym nie ustępował formatom znanym z małych ekranów...".

Więcej…

Więcej artykułów…